10. Candella massage – Svíčková masáž

Celotělová masáž teplým svíčkovým olejem nejvýšší kvality. Zahřáté ingredience působí jemně, ale o to intenzivněji na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální pro regeneraci svalů, relaxaci těla i duše. Rozehřátý olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vláčná a vyživená. Odplavuje toxiny, uvolňuje energetické blokády a ztuhlé svaly, upravuje tok lymfy, má výrazný vliv na psychiku – přináší pocit vnitřní pohody, spokojenosti a naplnění.

• 60 min. 900,- Kč
• 90 min. 1300,- Kč
• 120 min. 1800,- Kč

13. Bambusová masáž ( Anticelulitídní ) - Bambo massage

Masáž s použitím bambusových tyčí. – je to náročnější masáž podporující zdraví. Je vhodná jak pro muže (zvlášť pro sportovce díky stimulaci nervových a svalových krevních plíšků) tak i pro ženy (zvláště pro ty, co trpí celulitidou.) Bambusová masáž uvolňuje energetické blokády těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Naše masérky používají k masáži, luxusní Bambusové hůlky značky Gerards. Jsou pevné, ohebné a hladké a jsou hlavním nástrojem masérky. Ta je přikládá na pokožku klienta a pomalu jimi válí po problematických částech těla. Hůlky mají různou délku a průměr, což umožňuje měnit tlak a regulovat tak přítok krve.

• 60 min. 900,- Kč
• 90 min. 1300,- Kč
• 120 min. 1800,- Kč

11. Masáž kokosovým Bio olejem - Coconut oil massage (celé tělo)

Jedná se o olejovou masáž celého těla za použití SALOOS Bio kokosového oleje.Čerstvé ořechy se ručně sbírají, syrová dužina se jemně naseká, suší na slunci a potom se z ní lisuje vysoce kvalitní a výživný olej s všestranným využitím.Tento výživný kokosový oleje,je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty. Dopřejte svému tělu tento exclusivní, přírodní olej v biokvalitě, které probudí váš organismus. Mužete si vybrat mezi ruznými vonnými extrakty.
Kokos – Vanilla Harmonizující
Kokos – Čokoláda Lahodící
Kokos – Orange Povzbuzující
Kokos - Bio (bez přidaného vonného extraktu)

• 60 min. 900,- Kč
• 90 min. 1300,- Kč
• 120 min. 1800,- Kč


14. DOUBLE RELAX - ROYAL - 2 masérky (celé tělo)

Chcete si užít opravdové uvolnění z rukou dvou zručných masérek? Pak je tato masáž přímo pro Vás. Budete hýčkáni dvěma masérkami zároveň. Královská bylinná masáž je starobylá metoda, při které se používají plátěné váčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin a trav s aroma látkami dle šest století starých receptur. Přikládání váčků (nahřátých v parní lázni) na problémová místa na těle pomáhá uvolňovat bolest a napětí ve svalech.
• 60 min. 1800,- Kč
 
(c)2014 Všechna práva vyhrazena - Siam Thai-massage