9. Masáž kokosovým Bio olejem - Coconut oil massage (celé tělo)

Jedná se o olejovou masáž celého těla za použití SALOOS Bio kokosového oleje.Čerstvé ořechy se ručně sbírají, syrová dužina se jemně naseká, suší na slunci a potom se z ní lisuje vysoce kvalitní a výživný olej s všestranným využitím.Tento výživný kokosový oleje,je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty. Dopřejte svému tělu tento exclusivní, přírodní olej v biokvalitě, které probudí váš organismus. Mužete si vybrat mezi ruznými vonnými extrakty.
Kokos – Vanilla Harmonizující
Kokos – Čokoláda Lahodící
Kokos – Orange Povzbuzující
Kokos - Bio (bez přidaného vonného extraktu)

• 60 min. 900,- Kč
• 90 min. 1300,- Kč
• 120 min. 1800,- Kč10. Horké lávové kameny - Hot stone

Teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle a působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly! Odstraňuje stres, stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, zlepšuje pohyblivost těla, zmírňuje křeče ve svalech, snižuje bolest, detoxikuje a očišťuje tělo od škodlivých látek, zrychluje metabolizmus, zlepšuje látkovou výměnu v těle, bolesti zad, uvolňuje tělo a navozuje velmi příjemnou relaxaci.Kameny jsou zahřívány ve vodní lázni, ve speciální nádobě 45 - 55C.
Mají silnou energetickou vibraci. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický účinek, dovede Vás k absolutní relaxaci a ukolébá ke spánku.
Budete se cítit v klidu a vyrovnaní.

• 60 min. 900,- Kč (částečná masáž - zadní část těla)
• 90 min. 1300,- Kč (celý člověk)
• 120 min. 1800,- Kč (celý člověk) 
(c)2014 Všechna práva vyhrazena - Siam Thai-massage