První masáž


Jdete-li na thajskou masáž poprvé, není potřeba se ničeho obávat. Nabízíme velice široké spektrum masáží, kde si vybere opravdu každý. Nic si s sebou nemusíte brát. Nabízíme Vám možnost se po masáži osprchovat a uvolnit se ve stylově zařízené recepci, kde dostanete čaj zdarma.

Masáž jako prevence proti onemocnění:

  • zlepšuje krevní oběh, lymfatický systém a látkovou výměnu
  • udržuje dobrou tělesnou a duševní kondici
  • odstraňuje únavu, stres a regeneruje organismus


Minimálně půl hodiny před a po masáži nepijte žádný alkohol a nekuřte.
Nejste-li si jisti, zda můžete jít na masáž, zeptejte se svého lékaře.

Milé dámy,
připravili jsme pro Vaše pohodlí při masáži jednorázové doplňky. Výrobek obdržíte před masáží, pouze na vyžádáni v recepci.

Jednorázová bílá tanga. Vyrobená z jemné, nedráždivé netkané textilie. Pas je opatřen gumičkou.  
Jednorázová čepička, složená do tvaru harmoniky. Vyrobená z jemné netkané textílie, opatřená gumičkou.
 
Používáme výrobky od renomované Italské značky Gerard's.


Doporučení/podmínky – zdravotní stav klienta

Je důležité a žádáme Vás, abyste před započetím masáže nebo již při rezervaci informovali
pracovníky recepce o Vašem případném zdravotním stavu, operaci, alergii nebo jiné indispozici. Je to nutné pro výběr typu masáže.
V určitých případech Vás požádáme nejprve o návštěvu lékaře a následné doložení souhlasu lékaře s masáží.
Nejste-li si jisti svým zdravotním stavem, doporučujeme před masáží návštěvu lékaře.
Důrazně žádáme všechny klienty, aby svůj zdravotní stav nepodceňovali.
Masáž je na vlastní riziko a Siam thai massage neručí za případné zhoršení zdravotního stavu.
Stejně tak prosíme o upozornění na případné těhotenství a uvedení konkrétního měsíce. Na základě těchto informací Vám zajistíme maximální komfort a veškerou péči.


UPOZORNĚNÍ!!!

Masáž je nevhodná při vysoké horečce, viróze (a to i začínající) nebo pokud jste utrpěli svalová poranění či zlomeniny. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, neváhejte kontaktovat svého lékaře. Musíme Vás také informovat, že neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu, jelikož nejsme schopni do detailu diagnostikovat Váš aktuální zdravotní stav v době masáže. Diskrétnost je samozřejmostí.

Hygiena masáže


Lužkoviny
V našem salonu si velice potrpíme na kvalitu masáže, přípravků a čistotu prostředí. Před každou masáží je masážní lužko čistě povlečené. Veškeré lužkoviny (prostěradlo, ručníky, župany...) se používají pouze na jednu masáž.
Po masáži okamžitě putují do sběrného koše a poté do prádelny (čistírny)

Teplota
Masážní místnost je stále vytápěna na 24°C a to po celé roční období. Tato teplota je idealní pro masáž. Aby byla masáž kvalitní, musí být tělo zahřáto na správnou tělesnou teplotu a teplo v místnosti tomu napomáhá.

Bylinné váčky
Obsahují vyváženou směs 20 bylin, jejichž účinky napomáhají při bolestech kloubů, svalů a zad.
Tyto váčky se nejprve nahřejí na vysokou teplotu, potom se přikládají na předem určená místa na těle. Léčba těmito nahřátými bylinnými váčky je stará několik tisíc let. Je to velice příjemná a učinná masáž.

Oleje
Používáme jen atestovaný, vysoce kvalitní thajský palmový olej.
Speciální vlastnosti tohoto oleje jsou docíleny vyrovnaným složením parafinoveho a palmového oleje se směsí bylinných extraktů. Parafinový olej má silné promašťovací účinky, napomáhá hojení jizev a zpomaluje proces tvorby vrásek.
Palmový olej je bohatý na vitamíny A a E, působí proti volným radikálům, zpomaluje proces stárnutí kůže a zároveň jí regeneruje, chrání a vyhlazuje. Je vhodný nejen pro všechny typy masáží, ale i jako kosmetický a pleťový olej. Nezanechává mastnotu a dobře se vstřebává. Je vyroben ze zcela přírodních produktů.


 
(c)2009 Všechna práva vyhrazena - Siam Thai-massage