Naše služby


Máme profesionalní certifikované masérky. Každá z nich má několik certifikátů z těch nejlepších masážních škol v Thajsku.

Spolupracujeme s hotely, wellness centry a reklamními agenturami. Dále mezi naše klienty patří různé podniky a firmy.

Mnoho firem myslí na své zaměstnance a dopřeje jim masáž u nás v salonu nebo přímo na pracovišti, na firemní akci apod. Je navíc možno zařídit firemní bonusy atd.

Dále nabízíme velice oblíbenou masáž ve dvojcích. Přijďte vyzkoušet společnou masáž s kamarádem, přítelkyní či manželem. Při masáži ve dvojici můžete sledovat práci masérky. Zjistíte, že každé tělo potřebuje svůj individuální přístup.

Rozsah služeb, které nabízíme, je velmi široký.
Nezapomeňte, že thajská masáž je ideálním dárkem pro jakoukoliv příležitost. Dárkový poukaz potěší každého.

THAJSKÉ PALMOVÉ MASÁŽNÍ OLEJE


Speciální vlastnosti tohoto oleje jsou docíleny vyrovnaným složením parafínového a palmového oleje se směsí bylinných extraktů. Parafínový olej má silné promašťovací účinky, napomáhá hojení jizev a zpomaluje proces tvorby vrásek. Palmový olej je bohatý na vitamíny A a E, působí proti volným radikálům, zpomaluje proces stárnutí kůže a zároveň ji regeneruje, chrání a vyhlazuje. Je vhodný na většinu masáží, je ideální po koupeli a nebo jako kosmetický a pleťový olej. Nezanechává mastnotu a dobře se vstřebává. Přírodní oleje tuhnou při 24°C. Pro lepší vmasírování je vhodné olej nahřát v nádobě s teplou vodou nebo mít zahřáté dlaně.

Použití:
menší množství oleje naneseme do dlaní a potom jemně vtíráme do pokožky.
Složení oleje je čistě z přírodních směsí s jasmínovou vůní. Produkt je licencován a je k němu rovněž i atest.

 
(c)2009 Všechna práva vyhrazena - Siam Thai-massage